Průvodce výběrem
merino oblečení


Merino oblečení  >  Čas na termoprádlo Merino

Čas na termoprádlo Merino

Termoprádlo z vlny Merino má mnoho předností. Nejenže je módní, ale také zdravé, proto ho doporučují lékaři z celého světa pro sportovní aktivity i na všední dny.

Merino vlna dobře izoluje a pomáhá udržovat stálou tělesnou teplotu, a to celoročně. V zimě svého nositele zahřívá a chrání před prochladnutím, v létě ho naopak ochlazuje a zabraňuje, aby se přehřál. Poskytuje i optimální ochranu proti UV záření a hodí se pro všechny generace.

V merino oblečení je teplo vždycky, i když případně navlhne. Dokáže vstřebat hodně vlhkosti a přesto není na dotyk mokré. Neláká ani viry či bakterie, proto vydrží déle bez údržby. V terénu stačí merino věci vyvětrat nebo vymáchat v potůčku.

Dobrodiní novozélandských ovcí

Termoprádlo z vlny novozélandských ovcí je zimu od zimy žádanější. Mikiny, kalhoty, trička, boxerky, ponožky - to vše patří mezi nejprodávanější merino termoprádlo. Momentálně na něho můžete v e-shopu inSPORTline uplatnit až 30% slevy. Až naplánujete vícedenní výpravu, jako když ho najdete!


 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 5. 2. 2016


Další novinky

Merino pro miminka

Úžasné vlastnosti merino vlny se stále častěji využívají i v oblečení pro miminka a batolata. K dispozici jsou body, overaly, trička a mnoho dalšího.

3. 8. 2016

Vyzkoušejte merino boxerky

Boxerky a další spodní prádlo z merino vlny je mimořádně vhodné pro přímý kontakt s tělem. Oproti syntetice vyniká merino vlna prodyšností a dobrou regulací tepla z obou stran. 

25. 7. 2016

Merino je merino! I v létě na hory

Merino oblečení je ideální také pro letní sportovní aktivity. Zatímco v zimě svého uživatele zahřívá, v létě ho naopak chladí a ochraňuje před přehřátím či průnikem UV záření. Hodí se pro dospělé i dětské sportovce.

15. 6. 2016

Merino, nebo syntetika?

Merino oblečení má přirozené antibakteriální účinky, proto se v něm budete cítit dobře déle než v oblečení ze syntetiky. Ovšem merino také déle schne, s čímž je třeba počítat.

18. 5. 2016

všechny novinky