Průvodce výběrem
merino oblečení


Merino oblečení  >  Čas na termoprádlo Merino

Čas na termoprádlo Merino

Termoprádlo z vlny Merino má mnoho předností. Nejenže je módní, ale také zdravé, proto ho doporučují lékaři z celého světa pro sportovní aktivity i na všední dny.

Merino vlna dobře izoluje a pomáhá udržovat stálou tělesnou teplotu, a to celoročně. V zimě svého nositele zahřívá a chrání před prochladnutím, v létě ho naopak ochlazuje a zabraňuje, aby se přehřál. Poskytuje i optimální ochranu proti UV záření a hodí se pro všechny generace.

V merino oblečení je teplo vždycky, i když případně navlhne. Dokáže vstřebat hodně vlhkosti a přesto není na dotyk mokré. Neláká ani viry či bakterie, proto vydrží déle bez údržby. V terénu stačí merino věci vyvětrat nebo vymáchat v potůčku.

Dobrodiní novozélandských ovcí

Termoprádlo z vlny novozélandských ovcí je zimu od zimy žádanější. Mikiny, kalhoty, trička, boxerky, ponožky - to vše patří mezi nejprodávanější merino termoprádlo. Momentálně na něho můžete v e-shopu inSPORTline uplatnit až 30% slevy. Až naplánujete vícedenní výpravu, jako když ho najdete!


 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 5. 2. 2016


Další novinky

Merino, nebo syntetika?

Merino oblečení má přirozené antibakteriální účinky, proto se v něm budete cítit dobře déle než v oblečení ze syntetiky. Ovšem merino také déle schne, s čímž je třeba počítat.

18. 5. 2016

Čas na termoprádlo Merino

Termoprádlo z vlny Merino má mnoho předností. Nejenže je módní, ale také zdravé, proto ho doporučují lékaři z celého světa pro sportovní aktivity i na všední dny.

5. 2. 2016

Merino ovce nám dávají unikátní vlnu na funkční oblečení

Jemná, izolující a prodyšná – taková je vlna z ovcí Merino, původem ze Španělska. Dnes jich žije nejvíce na území Austrálie, ale nejkvalitnější merino vlna pochází z Nového Zélandu, kde jsou tvrdší klimatické podmínky.

14. 10. 2015

Tipy na merino body oblečení

Merino vlna je mimořádně vhodná na body oblečení, tedy takové, které je v přímém kontaktu s tělem. Pochází ze speciálně vyšlechtěných ovcí, žijících v chladných oblastech, proto je o hodně jemnější než tradiční vlna.

8. 10. 2015

všechny novinky