Průvodce výběrem
merino oblečení


Merino oblečení  >  Hitem termo oblečení jsou novinky z merino vlny

Hitem termo oblečení jsou novinky z merino vlny

Vlna z australské ovce merino má výjimečné termoregulační vlastnosti. Do zimy je merino prádlo a oblečení skvělou volbou.

Merino oblečení vyrábí řada známých značek. V e-shopech a kamenných obchodech je velký výběr zimního termo oblečení z merina. Pokud hledáte dárek na Vánoce pro outdoor nadšence, lyžaře, nebo horského turisty, je merino oblečení výborný nápad.

Pro muže mikinu, pro ženy termo kalhoty

Zahřejte svého miláčka! Pořiďte mu merino termo oblečení. Pro muže doporučujeme mikinu s dlouhým zipem.

Pánská thermo mikina Brubeck MERINO - dlouhý zip

Za všechny mluví tato recenze z Heureka.cz:
Dlouho jsem hledal 2.vrstvu v takové kvalitě,a hlavně tenkosti jakou poskytuje tato mikina.Určitě bych tento produkt doporučil,protože fy Brubeck patří mezi přední výrobce funkčního prádla.

Doplníme jen, že mikina je vhodná jako 2. vrstva díky špičkové vlně Merino a schopnosti odvodu potu a díky Merinu výborným termoizolačním vlastnostem. Prodává se ve velikostech od M po XXL.

A pro ženy dlouhé termo kalhoty rovněž od značky Brubeck. Ty mají rovněž dokonalý odvod potu a především výjimečnou schopnost zahřátí a termoregulace. Jsou ideální pro chladné zimní období.

Dámské thermo kalhoty extreme Brubeck MERINO dlouhé

Prodávají se ve velikostech od S po XL.

Tak co, komu uděláte na Vánoce radost a zahřejete ho novým kouskem do šatníku?

 

Sdílejte článek

Zveřejněno: 11. 11. 2014


Další novinky

Merino, nebo syntetika?

Merino oblečení má přirozené antibakteriální účinky, proto se v něm budete cítit dobře déle než v oblečení ze syntetiky. Ovšem merino také déle schne, s čímž je třeba počítat.

18. 5. 2016

Čas na termoprádlo Merino

Termoprádlo z vlny Merino má mnoho předností. Nejenže je módní, ale také zdravé, proto ho doporučují lékaři z celého světa pro sportovní aktivity i na všední dny.

5. 2. 2016

Merino ovce nám dávají unikátní vlnu na funkční oblečení

Jemná, izolující a prodyšná – taková je vlna z ovcí Merino, původem ze Španělska. Dnes jich žije nejvíce na území Austrálie, ale nejkvalitnější merino vlna pochází z Nového Zélandu, kde jsou tvrdší klimatické podmínky.

14. 10. 2015

Tipy na merino body oblečení

Merino vlna je mimořádně vhodná na body oblečení, tedy takové, které je v přímém kontaktu s tělem. Pochází ze speciálně vyšlechtěných ovcí, žijících v chladných oblastech, proto je o hodně jemnější než tradiční vlna.

8. 10. 2015

všechny novinky